Öğrencilerimize Final Öncesi Sıcak Çorba

Üniversitemiz Öğrenci Konseyi final haftasında sıcak çorba projesi başlattı. Konsey, final sınavları için sabah saatleri itibari ile kampüse gelen öğrencilere sıcak çorba ikram ediyor.

Üniversitemiz Öğrenci Konseyi, öğrencilere yönelik yaptığı çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Final sınavları için hazırlanan öğrenciler, üniversiteye girişlerinde Öğrenci Konseyinin sürprizi ile karşılaştı. Konsey tarafından sınav haftası münasebeti ile hazırlanan proje kapsamında, büyük kazanlarda sıcak çorba ikramı yapıldı. Öğrenciler, ikram edilen sıcak çorbadan sonra sınıflarına geçti.  Nizamiye girişine konulan çorba kazanından öğrencilere kepçe ile çorba dolduran konuklardan biri de Bingöl Belediye Başkanı Yücel Barakazi oldu.  Kazanın başına geçen Başkan Barakazi, bir süre öğrencilere çorba doldurup ikram etti.  Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Çiftçi de Başkan Barakazi ile birlikte öğrencilerin ikramı olan çorbadan içti.

Yapılan ikramdan öğrencilerin çok memnun kaldığını dile getiren Üniversitemiz Öğrenci Konseyi Başkanı Murat Artar, “Çalışmalarımız ile arkadaşlarımıza yardımcı olmak ve sınavlara daha iyi hazırlanmalarını sağlamak amacındayız. Final haftasında öğrenci arkadaşlarımızın sınıfa ellerinde sıcak çorba ile çıkmaları güzel bir görüntü oluşturdu. Çorba ikramını önümüzdeki yıllarda da sürdürüp geleneksel hale getirmeyi düşünüyoruz. Yaptığımız bu ikramda masrafları üstlenen Belediye Başkanımız Yücel Barakazi’ye de teşekkür ederiz”  dedi.

 Ogrencilere Final Oncesi Sicak Corba 2

Ogrencilere Final Oncesi Sicak Corba 3

Ogrencilere Final Oncesi Sicak Corba 1

Ogrencilere Final Oncesi Sicak Corba 4