Daire Başkanı

DAİRE BAŞKANI

HASAN ALİ KORKANKORKMAZ

IMG_0782

1972 yılında Bingöl’ün Kiğı ilçesinde doğdu. İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini Bingöl’de tamamladı. 1997 yılında Mersin Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünde eğitimine başladı. 1998 yılında Mersin Üniversitesinde Memur olarak göreve başladı.  2001 yılında Mersin Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümü’nden mezun oldu.

Yüksek lisans mezunu olup alanında doktora ve bilimsel çalışmalarına devam etmektedir. 2008 yılında kurumlar arası nakil yoluyla Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına geçiş yaptı ve halen Personel Daire Başkanlığında Daire Başkanı görevini yürütmektedir. Bekar olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

ŞUBE MÜDÜRÜ

SEVGİ ATMACA

1974 yılında Bingöl’ün Kiğı ilçesinde doğdu, ilk ve ortaokul öğrenimini Elazığ ili Karakoçan ilçesinde, lise öğrenimini İstanbul Kadıköy Ticaret Meslek Lisesinde tamamladı. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden  2003 yılında mezun oldu.

1997 yılında Kiğı Adliyesinde Zabıt Katibi olarak göreve başladı. 2007 yılında Bingöl Adliyesine Yazı İşleri Müdürü olarak atandı. 2011 tarihinde kurumlar arası nakil yoluyla Bingöl Üniversitesi’ne geçiş yaptı. Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığında Şube Müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 2 çocuk annesidir.