Genç TEMA Kulübü Köy Yollarında

Bingöl Üniversitesi Genç TEMA Kulübü, beraberlerinde götürdükleri yardım kolileri ve kırtasiye malzemeleri ile Adaklı ilçesi Sütlüce Köyü Doluçay İlkokulu’nu ziyaret etti. 

Üniversitemizde faaliyet gösteren Genç TEMA Kulübü, rotasını Adaklı ilçesi Sütlüce Köyü Doluçay Mezrası’na çevirdi.  Doluçay İlkokulu’nu ziyaret eden Genç TEMA Kulübü temsilcilerine Bingöl Üniversitesi Öğrenci Konseyi de eşlik etti. Doluçay Mezrası’na giden kulüp temsilcileri, yanlarında okulun boyanması için gerekli malzeme, ayakkabı, kitap, soru bankaları, oyuncak ve çeşitli kırtasiye malzemeleri bulunan kolileri de götürdü. Okul öğrencileri ile uzun uzun sohbet eden kulüp temsilcileri, köy okulu öğrencileri ile gün boyu vakit geçirdi.

Yardım kolilerinin hazırlanmasında katkısı ve emeği geçenleri unutmayan kulüp temsilcileri, “Yardım kolilerimizin oluşturulmasında ve köy okulumuza gidişimizde, kısacası bu güzel ziyarette emeği geçen Bingöl Belediyesi, Çağdaş Kırtasiye, Hanedan Ticaret ve Yeşilvadi Kır Düğün Salonu yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi. 

 Koy Okulu Yardim 1

Koy Okulu Yardim 2

Koy Okulu Yardim 3

Koy Okulu Yardim 4

Koy Okulu Yardim 5