2014-2015 Güz Dönemi Vize Sınav Takvimi

     BAHÇE BİTKİLERİ VİZE PROGRAMI    
1. SINIF        
TARİH SAAT DERSİN ADI YER GÖREVLİLER
08.11.2014 09:00 KİMYA BA-2, BA-5 15,17,18,19
09.11.2014 09:00 FİZİK BA-2, BA-5 7,8,9,11
09.11.2014 09:00 FİZİK (Eski Müfredat) ZDF-1 20,5
10.11.2014 09:00 METEOROLOJİ (ALTTAN) BA-5 20,16
11.11.2014 18:00 TEMEL BİLG. TEKN. (ALTTAN) BA-5 9,11
12.11.2014 09:00 BOTANİK BA-2, BA-5 16,17,18,19
13.11.2014 09:00 MATEMATİK BA-2, BA-5 6,7,8,11
16.11.2014 10:00 YABANCI DİL BA-2, BA-5 2,3,5,7
16.11.2014 11:00 TÜRK DİLİ BA-2, BA-5 16,17,18,19
16.11.2014 13:00 ATA.İLK. ve İNK. TARİHİ BA-2, BA-5 8,9,11,12,14
2. SINIF        
08.11.2014 14:00 ENTOMOLOJİ (ALTTAN) BA-3 1,2
09.11.2014 14:00 TARLA BİTKİLERİ (ALTTAN) BA-3 12,13
10.11.2014 14:00 GIDA TEKNOLOJİSİ (ALTTAN) BA-3 2,16
11.11.2014 14:00 TARIMSAL MEKANİZASYON (ALTTAN) BA-3 6,16
12.11.2014 14:00 TAR. YAP. VE SULAMA (ALTTAN) BA-3 13,14
08.11.2014 11:00 TARIM TARİHİ VE DEONT. BA-2, BA-3 1,2,3,5
09.11.2014 11:00 BAHÇE BİT. EKOLOJİSİ BA-2, BA-3 18,19,20,2
10.11.2014 11:00 HAYVAN YETİŞTİRME BA-2, BA-3 14,15,16,17
11.11.2014 11:00 İSTATİSTİK BA-2, BA-3 6,8,9,10
12.11.2014 11:00 İŞLETME YÖN. VE PAZ. BA-2, BA-3 16,19,20,21
13.11.2014 11:00 MÜHENDİSLİK MEKANİĞİ BA-2, BA-3 10,11,12,13
14.11.2014 11:00 GENEL MEYVECİLİK BA-2, BA-3 16,20,21,1
15.11.2014 11:00 TOPRAK BİLİMİ BA-2, BA-3 11,12,14,15
3. SINIF        
08.11.2014 13:00   BA-5 7,8
09.11.2014 13:00 MESLEKİ YABANCI DİL BA-5 20,2
10.11.2014 13:00 BAHÇE BİT. ISLAHI BA-5 6,14
11.11.2014 13:00 TOHUMCULUK TEKNİĞİ BA-5 6,16
12.11.2014 13:00 MISIR YETİŞTİRİCİLİĞİ BA-5 6,13
13.11.2014 13:00 TURUNÇGİLLER BA-5 16,17
14.11.2014 13:00 BAHÇE ÜR. STAND. VE PAK. BA-5, ZDF-1 6,8,19,20
15.11.2014 13:00 GENEL BAĞCILIK BA-5 14,19
4. SINIF        
08.11.2014 15:00 ÖRTÜ ALTI SEBZE YET. BA-2, BA-4 12,13,15,17
09.11.2014 15:00 MESLEKİ YABANCI DİL  BA-2, BA-4 5,7,8,9
10.11.2014 15:00 BAHÇE ÜR. MUH. VE PAZ. BA-2, BA-4 14,16,19,20
11.11.2014 15:00 YENİLENEBİLİR ENERJİ KAY. BA-2, BA-4 8,9,10,21
12.11.2014 09:15 GİRİŞİMCİLİK I İ.İ.B.F. A-7,8,9 13,14
13.11.2014 15:00 YUMUŞAK ÇEKİRDEKLİ MEYVELER BA-2, BA-4 21,1,2,3
14.11.2014 15:00 SERİN İKLİM SEBZELERİ BA-2, BA-4 11,12,13,6
         
     TARLA BİTKİLERİ VİZE PROGRAMI    
1. SINIF        
08.11.2014 09:00 KİMYA BA-3 20,1
09.11.2014 09:00 FİZİK BA-3 12,13
09.11.2014 09:00 FİZİK (Eski Müfredat) ZDF-1 20,5
10.11.2014 09:00 İKLİM BİLGİSİ (ALTTAN) BA-3 2,3
11.11.2014 09:00 ZOOLOJİ (ALTTAN) BA-3 12,13
12.11.2014 09:00 BOTANİK BA-3 20,1
13.11.2014 09:00 MATEMATİK BA-3 12,13
16.11.2014 10:00 YABANCI DİL BA-3 8,9
16.11.2014 11:00 TÜRK DİLİ BA-3 20,1
16.11.2014 13:00 ATA.İLK. ve İNK. TARİHİ BA-3 15,16
2. SINIF        
08.11.2014 14:00 ENTOMOLOJİ (ALTTAN) BA-3  
10.11.2014 14:00 GIDA TEKNOLOJİSİ (ALTTAN) ZDF-1 3,5
11.11.2014 14:00 SULAMA VE DRENAJ (ALTTAN) ZDF-1 9,10
12.11.2014 14:00 TARIMSAL ATIK TÖNETİMİ BA-5 15,16
12.11.2014 14:00 KÜLTÜR BİTK. SULAMA TEK. ZDF-1 17,18
08.11.2014 11:00 TOPRAK BİLİMİ ZDF-1, BA-5 7,8,9,11
10.11.2014 11:00 HAYVAN YETİŞTİRME ZDF-1, BA-5 18,19,20,1
11.11.2014 11:00 İSTATİSTİK ZDF-1, BA-5 11,12,13,14
12.11.2014 11:00 TARLA TARIMI ZDF-1, BA-5 2,3,4,5
13.11.2014 11:00 YABANCI OTLAR VE MÜC. (ALTTAN) ZDF-1 14,15
14.11.2014 11:00 TARIM TAR. VE DEONT. ZDF-1, BA-5 2,3,5,6
15.11.2014 11:00 BAHÇE BİTKİLERİ ZDF-1, BA-5 16,17,18,19
3. SINIF        
08.11.2014 13:00 MESLEKİ İNGİLİZCE BA-2, BA-3 9,11,12,13
09.11.2014 13:00 ÇAYIR MERA  AMENAJMANI BA-2, BA-3 3,5,7,8
10.11.2014 13:00 TARLA BİT. BİYOTEK. BA-2, BA-3 15,16,17,18
11.11.2014 13:00 İKİNCİ ÜRÜN TARIMI BA-2, BA-3 2,3,4,5
12.11.2014 13:00 TARLA BİTKİLERİ ISLAHI BA-2, BA-3 16,12,14,15
13.11.2014 13:00 TARLA TAR. İLKELERİ BA-2, BA-3 18,19,20,21
15.11.2014 13:00 ÜZÜMSÜ MEYVELER BA-2, BA-3 20,2,3,5
4. SINIF        
09.11.2014 15:00 TAHILLAR I BA-1,BA-3 11,12,13,15
10.11.2014 15:00 NİŞASTA VE ŞEKER BİTKİLERİ BA-1,BA-3 21,1,2,3
11.11.2014 15:00 YEMEKLİİK TANE BAKLAGİLLER BA-1,BA-3 11,12,13,14
12.11.2014 09:15 GİRİŞİMCİLİK I İ.İ.B.F. A-7,8,9 6
13.11.2014 15:00 LABORATUVAR DENEY TEKN. BA-1,BA-3 4,5,6,7
14.11.2014 15:00 LİF BİTKİLERİ BA-1,BA-3 15,16,17,18
15.11.2014 15:00 ÇİM BİTK. VE YEŞİL ALAN TES. BA-1,BA-3 8,9,11,12
16.11.2014 15:00 BUĞDAYGİL YEM BİTK. BA-1,BA-3 20,2,3,5
         
     BİTKİ KORUMA VİZE PROGRAMI    
1. SINIF        
08.11.2014 09:00 KİMYA BA-1, BA-4 2,3,4,5
09.11.2014 09:00 FİZİK BA-1, BA-4 15,17,18,19
09.11.2014 09:00 FİZİK (Eski Müfredat) ZDF-1 20,5
11.11.2014 09:00 ZOOLOJİ (ALTTAN) BA-4 14,15
12.11.2014 09:00 BOTANİK BA-1, BA-4 2,3,4,5
13.11.2014 09:00 MATEMATİK BA-1, BA-4 14,15,16,17
16.11.2014 10:00 YABANCI DİL BA-1, BA-4 11,12,14,15
16.11.2014 11:00 TÜRK DİLİ BA-1, BA-4 2,3,5,7
16.11.2014 13:00 ATA.İLK. ve İNK. TARİHİ BA-1, BA-4 17,18,19,20
2. SINIF        
08.11.2014 14:00 ENTOMOLOJİ BA-1, BA-4 7,11
09.11.2014 14:00 TARLA BİTKİLERİ (ALTTAN) BA-4 20,2
10.11.2014 14:00 ÖLÇME BİLGİSİ (ALTTAN) BA-4 6,7
11.11.2014 14:00   BA-4 11,12
12.11.2014 14:00 TAR. YAP. VE SULAMA (ALTTAN) BA-4 19,20
09.11.2014 11:00 TOPRAK BİLİMİ BA-1,BA-4 9,11,12,13
10.11.2014 11:00 HAYVAN YETİŞTİRME BA-1,BA-4 3,5,6,7
11.11.2014 11:00 İSTATİSTİK BA-1,BA-4 15,16,17,18
12.11.2014 11:00 TARIM TAR. VE DEONT. BA-1,BA-4 6,7,8,9
14.11.2014 11:00 GENEL MİKROBİYOLOJİ (ALTTAN) BA-4 8,10
15.11.2014 11:00 BAHÇE BİTKİLERİ BA-1,BA-4 20,2,3,5
3. SINIF        
08.11.2014 13:00 NEMATOLOJİ BA-1,BA-4 15,17,18,19
09.11.2014 13:00 MİKOLOJİ BA-1,BA-4 9,11,12,13
10.11.2014 13:00 MOLEKÜLER BİYOLOJİ BA-1,BA-4 19,20,21,1
11.11.2014 13:00 MESLEKİ İNGİLİZCE BA-1,BA-4 8,9,10,11
12.11.2014 13:00 MISIR YETİŞTİRİCİLİĞİ BA-5  
13.11.2014 13:00 GENEL HERBOLOJİ BA-1,BA-4 1,2,3,6
14.11.2014 13:00 BÖCEK MORF. VE FİZYO. BA-1,BA-4 15,16,17,18
15.11.2014 13:00 ÜZÜMSÜ MEYVELER BA-1,BA-4 7,8,9,11
         
     TOPRAK VİZE PROGRAMI    
4. SINIF        
08.11.2014 15:00 TOPRAK BİT. SU İLİŞ. BA-5 2,3
09.11.2014 15:00 TOPRAK MİNERALOJİSİ BA-5 17,18
10.11.2014 15:00 TOPRAK MİKROBİYOLOJİSİ BA-5 5,6
11.11.2014 15:00 TOPRAK SU KORUMA BA-5 15,16
12.11.2014 09:15 GİRİŞİMCİLİK I İ.İ.B.F. A-7,8,9 9
13.11.2014 15:00 LABORATUVAR DENEY TEK. BA-5 8,10
14.11.2014 15:00 JEOMORFOLOJİ BA-5 19,20
15.11.2014 15:00 TOPRAK HUKUKU BA-5 14,15
16.11.2014 15:00 TOPRAK SINIFLANDIRMASI BA-5 7,8
08.11.2014 17:00 TOPRAK TEKNOLOJİSİ BA-5 16,17
         
  1 Arş. Gör. A. Yusuf ŞENGÜL    
  2 Arş. Gör. Ali ÇELİK    
  3 Arş. Gör. Alperen Meral    
  4 Arş. Gör. Aydın DAŞ    
  5 Arş. Gör. Aysel ARSLAN    
  6 Arş. Gör. Azize DOĞAN DEMİR    
  7 Arş. Gör. Ersin KARAKAYA    
  8 Arş. Gör. M. Reşit TAYSI    
  9 Arş. Gör. Zahide SÜSLÜOĞLU    
  10 Arş. Gör. Dr. Muammer KIRICI    
  11 Arş. Gör. Veysel TURAN    
  12 Arş. Gör. Sadettin ÇELİK    
  13 Arş. Gör. Yasin DEMİR    
  14 Arş. Gör. Yusuf ÇAKIR    
  15 Arş. Gör. Senem SABANCI    
  16 Arş. Gör. Emin KAPLAN    
  17 Arş. Gör. Halit TUTAR    
  18 Arş. Gör. Ezgi DOĞAN    
  19 Arş. Gör. Sülem ŞENYİĞİT    
  20 Arş. Gör. Hava Şeyma YILMAZ    
  21 Arş. Gör. Dr. Nurgül Şen ÖZDEMİR